logo Filharmonii Szczecińskiej

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury informujemy, że w Filharmonii w Szczecinie nie odbędą się koncerty i wydarzenia zaplanowane na kwiecień. Ze względów bezpieczeństwa nadal zamknięty będzie budynek Filharmonii, nieczynna będzie także kasa. O zmianach decyzji dotyczących funkcjonowania Filharmonii będziemy Państwa informować na bieżąco. A tymczasem będziemy z Państwem poprzez nasze kanały w serwisie YouTube i Facebook.

Zwroty biletów na marcowe i kwietniowe koncerty

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncerty zaplanowane od 11 marca do 30 kwietnia 2020 r., których organizatorem jest Filharmonia, będą mogły dokonać zwrotu.

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną przez stronę filharmonia.szczecin.pl otrzymają zwrot środków na konto, z którego zakup został opłacony. W razie pytań prosimy o kontakt z kasą Filharmonii przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kasa biletowa w budynku Filharmonii będzie zamknięta. Osoby, które kupiły bilety w kasie Filharmonii mogą je zwrócić wyłącznie w miejscu zakupu. W związku z zaistniałą sytuacją i tymczasowym brakiem możliwości zwrócenia biletów osobiście, czas na dokonanie zwrotu zostanie przedłużony do 29 maja 2020 r.

Zależnie od okoliczności, termin ten może ulec przedłużeniu. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Koncerty zewnętrzne

Wydarzenia zewnętrzne zaplanowane w Filharmonii w Szczecinie od dnia 11 marca do dnia 30 kwietnia 2020 również nie odbędą się. Jesteśmy w stałym kontakcie z ich organizatorami, starając się ustalić dla Państwa nowe terminy koncertów.

Informacje na temat odwołanych wydarzeń zewnętrznych aktualizowane są na bieżąco - znajdą je Państwo TUTAJ oraz w zakładce “koncerty zewnętrzne”. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu biletów.

W przypadku nowych okoliczności będziemy podejmować odpowiednie działania, o których będziemy informowali na bieżąco. Najważniejsze jest w tej chwili bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, dlatego dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem na pięknych koncertach.

Katarzyna Plater-Zyberk, Rzecznik Prasowy
Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie
Tel. +48 537 999 308